شنبه ١٥ آذر ١٣٩٩ - 
1 2 3
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 243528
 بازدید امروز : 384
 کل بازدید : 2935057
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.17
صفحه اصلي >  اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

راه‏اندازی اولین نشریه انگلیسی زبان در حوزه کتابداری پزشکی و علم اطلاعات

  راه‏اندازی اولین نشریه انگلیسی زبان در حوزه کتابداری پزشکی و علم اطلاعات

 اولین شماره از اولین نشریه الکترونیکی انگلیسی زبان تخصصی در حوزه کتابداری پزشکی و علم اطلاعات در کشور، منطقه و قاره آسیا با عنوان "Journal of Medical Library and Information Science"با مساعدت معاونت محترم تحقیقات و فن آوری جناب آقای دکتر افشین زرقی و همکاری مستمر مشاور محترم نشریات دانشگاه سرکار خانم دکتر کریمی و با مدیر مسئولی دکتر عباس حق پرست، مدیر منابع علمی، کتابخانه مرکزی و اسناد دانشگاه، سردبیری سرکار خانم دکتر مریم شکفته، مدیر گروه کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه، و با مدیریت و ویراستاری آقای ناصر وظیفه شناس، معاون مدیریت منابع علمی، کتابخانه مرکزی و اسناد، و به صاحب امتیازی معاونت تحقیقات و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی منتشر شد.

این نشریه علمی، مجله‏ای بین المللی است که با مشارکت اعضای هیات تحریریه از سراسر کشور و نیز خارج از کشور اداره می‏شود و مورد توجه محققان و دانشجویان کتابداری پزشکی و علم اطلاعات و دانش شناسی و حوزه‏های مرتبط است. هدف از راه‏اندازی این نشریه ارتقا دانش و عملکرد کتابداران پزشکی و رشته های تخصصی  اطلاعات سلامت می‏باشد. این نشریه از پذیرش مقالات با کیفیت بالا که به دنبال ارتقاء و بهبود کیفیت خدمات کتابخانه‏های پزشکی، اطلاع رسانی پزشکی و اطلاعات سلامت هستند، استقبال می‏کند.

ضمنا موافقت اصولی تاسیس نشریه از سوی کمیسیون نشریات معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تاریخ 99/07/07 صادر شده است و اعطای رتبه علمی- پژوهشی نشریه در دست اقدام است .

https://journals.sbmu.ac.ir/jmlis

  

 


١١:٠٢ - دوشنبه ١٢ آبان ١٣٩٩    /    عدد : ٩٨٢١٨    /    تعداد نمایش : ٧٤خروج
 
پیوندهای مهم
سامانه نوپا

سامانه منبع یاب 

کتابخانه دیجیتال دانشگاه  

سامانه مجلات نامعتبر و جعلی 
 
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران، بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن، خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی، دانشکده پزشکی، طبقه همکف، مدیریت منابع علمی، کتابخانه مرکزی و اسناد دانشگاه

تلفن : 23872544-23872588 - 021
پست الکترونیک : centlib@sbmu.ac.ir

 

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.